Na predaj
Na predaj
Na predaj

Rodinná vila „BISKUPICE“

Cena: 499.900€
Na predaj
Na predaj

Rodinné domy v Zamarovciach

Cena: 309.000€

O nás


Naša spoločnosť sa vyznačuje vynikajúcou povesťou a má množstvo pozitívnych recenzií od spokojných klientov. Naši zákazníci oceňujú nielen vysokú kvalitu a estetický vzhľad realizovaných projektov, ale aj profesionálny a osobný prístup, ktorým sa naša spoločnosť venuje každému zákazníkovi.
Jednou z hlavných priorít našej spoločnosti je využitie najnovších technológií a trendov v stavebnom priemysle. Spoločnosť investuje do moderných stavebných postupov, ako napríklad použitie inteligentných domových systémov, obnoviteľných zdrojov energie a ekologických stavebných materiálov. Tým sa zaisťuje neustále zdokonaľovanie a prispôsobovanie sa požiadavkám trhu a zákazníkov.
Vzhľadom na svoju modernosť a kvalitu výstavby sa naša spoločnosť špecializuje na exkluzívne rezidenčné a komerčné projekty. Pri každom projekte kladieme dôraz na detaily a zabezpečujeme komplexný manažment stavebného procesu, čím zaručujeme vysokú kvalitu a dokončenie v stanovenom termíne.
Tím našej spoločnosti tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva a developerských projektov. Sú vyškolení a kvalifikovaní pre riešenie aj najnáročnejších projektov. Ich znalosti a odbornosť zabezpečujú, že každý projekt je realizovaný s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou.
Spoločnosť NEW HOUSE je dôveryhodným a spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov. Svojimi úspešnými a kvalitnými realizáciami si získala rešpekt na trhu a udržuje si pevné postavenie medzi poprednými developerskými spoločnosťami.